Фоксбъро, Масачузетс – Така че Ню Йорк Джетс в крайна сметка не бяха само приказки.

Буйната група на Рекс Райън се отправя към втория си пореден мач от шампионата на АФК, след като Ню Йорк подкрепи похвалите на треньора си в неделя с победа с 28-21 над Ню Ингланд Пейтритс - отборът с най-добър рекорд в НФЛ.

Марк Санчес хвърли три паса за тъчдаун, а Джетс уволниха Том Брейди пет пъти в най-раздвижения от четирите постсезонни мача през уикенда след седмица на словесни удари от двата отбора.

Ню Йорк поведе своя яростен съперник с 14-3 на полувремето, преди пасът на Брейди с 2 ярда за тъчдаун към Алдж Кръмплер и бягането на Сами Морис за реализация с две точки направи 14-11 в края на третата четвърт. Но Санчес се върна веднага с пас от 7 ярда към Сантонио Холмс, а Ню Йорк завърши разочарованието с тъчдаун на Шон Грийн от 16 ярда.

Джетс (13-5) запази жива прогнозата на Райън за участие в Супербоул. Патриотите (14-3) загубиха третия си пореден мач след сезона.

Може би всички останали никога не са вярвали, но ние вярвахме, каза Райън. ние продължаваме. Същите стари Jets, обратно към шампионата на AFC. Единствената разлика е, че този път планираме да спечелим.

Те загубиха миналия сезон от Индианаполис с 30-17, но сега имат още един шанс за първото си място в Супербоул от сезон 1968, когато друг смел говорещ, Джо Намат, подкрепи гаранцията си с победа с 16-7 над Балтимор Колтс.

Райън много пъти е казвал, че Джетс са отбор от калибър на Супербоул и е раздразнил феновете, противниковите играчи и медиите с изказванията си. Миналата седмица той каза, че мачът е бил състезание между него и треньора на Патриотс Бил Беличик. След това, след като Антонио Кромарти нарече Брейди ругател във вторник, Райън каза, че няма да накаже защитника си в корнер.

Ултрасериозният Беличик не беше толкова мил с Уес Уелкър.

Широкият приемник беше избран за първата серия на Патриотите заради фини забележки, очевидно насочени към Райън. Уелкър направи няколко препратки към краката на пресконференцията си в четвъртък, тълкувани от някои като копаене в неотдавнашни доклади за фетиш на краката, включващи Райън.

pamf радиология пало алто

не мислех нищо за това. Просто чакам възможността да изляза и да играя, каза Уелкър. Уважавам Ню Йорк Джетс. Уважавам Рекс Райън.

Беличик отказа да коментира защо Уелкър пропусна първата серия.

Когато играта приключи, Belichick тръгна бавно към средата на терена, където срещна Райън, потупа своя завоевател по гърба с лявата си ръка и сподели няколко думи.

Просто не направихме достатъчно добре нещата днес, каза Беличик по-късно. Очевидно е.

Санчес изпълни 16 от 25 паса за 194 ярда и тъчдауни към Ладейниан Томлинсън, Брейлън Едуардс и Холмс. Брейди, който игра зле за втория си пореден мач след сезона, беше 29 от 45 за 299 ярда, две тъчдауна и едно прихващане.

Дори не знам какво да кажа в момента, каза Томлинсън. Каква невероятна победа за нашия отбор.

След като Грийн отбеляза последния тъчдаун на Джетс, той постави топката на земята като възглавница и отпусна глава върху нея. Тиха кулминация на силна седмица.

Сега Санчес има шанс да победи един от най-добрите куотърбекове на NFL за трета поредна седмица. Той се изправя срещу Бен Рьотлисбъргър от Питсбърг, след като свали Пейтън Манинг и Брейди от Индианаполис.

Той тъкмо сега става все по-добър и по-добър, каза Райън за Санчес.

И приказките за боклук продължават да идват.

какво са намерили в титаничния сейф

Биг Бен, той е следващият в нашия списък, каза Едуардс.

В една от най-лошите си половини на сезона Патриотите приличаха повече на дрипавата група, която отбеляза 5-11 в първия сезон на Belichick през 2000 г., отколкото на машината за парно валцоване, която водеше НФЛ този сезон с рекорд 14-2 и 32,4 точки на мач .

През първите две четвъртини Брейди усвои три чувала и беше изпратен да се катери поне толкова пъти. Той допусна погрешно прихващане в първата си серия, след като завърши сезона с рекордна серия от 335 паса без избор.

След това при петото владение на Патриотите, изоставайки само 7-3, те провалиха фалшив опит за пънт. Патрик Чънг направи краткото щракване и запипка. Той върна топката, но всички пътища за бягство се затвориха бързо. Той беше преодолян при Патриотите 37 с оставащо 1:06.

След бягания от 17 и 5 ярда от Томлинсън и незавършване, Санчес удари Едуардс за резултат от 15 ярда, а Джетс поведоха с 14-3 на полувремето.